תביעה רפואית על רשלנות בניתוח

שלום לך עורכת דין ענת מולסון, הגעתי אליך בהמלצה חמה של שכן שלך.

לפני חודשיים וחצי בערך נפגעתי במקום העבודה ברגל וצלעתי מכך לכן הלכתי לרופא אורטופד של קופ"ח כללית שיבדוק מה קרה לי.

הוא נגע באזור וטען שיש לי דלקת בגידים, ביקשתי שיעשה לי צילום כדי להסיר ספק והוא סירב ואפילו התווכח איתי שהוא המומחה והוא מחליט שהוא לא עושה צילום בשום אופן כי אין לי שבר וגם נתן לי מרשם לכדורים לטיפול בדלקת!!.

שבועיים לאחר מכן (שבהמשכם הלכתי עם כאבים והמשכתי לעבוד אחרי לקיחת כדור כל בוקר) חזרתי לבאר שבע לבית הוריי ושם אימי לקחה אותי לאורטופד אחר ודרשה צילום האורטופד עשה צילום וגילה שיש לי סדקים כלומר,שבר!!

במשך שמונה שבועות הייתי עם גבס וכעת שבועיים וחצי אסור לי לעבוד כי הלכתי על השבר לא נכון במשך השבועיים לפני הגבס ועליי לעבוד פיזיותרפיה! ברצוני לתבוע את האורטופד בדיזינגוף שאמר שאין לי שבר והסתבר שיש לי!!! איך עושים את זה וכמה מגיע לי על רשלנות רפואית מחרידה זאת? אשמח אם תחזרי אליי בהקדם כי המליצו לי עליך ואני הייתי רוצה להגיש תביעה רפואית באמצעותך או מישהו מהמשרד שלך י שמעתי שאתם מחזיקים עורכי דין תותחים בתחום
רשלנות רפואית בניתוח, מעו"ד חבר שלי שמכיר את המשרד שלך.


אשמח לפרטים נוספים במייל או בפלאפון, שמי תקווה ואני בת 23 מבאר שבע סטודנטית למשחק בבית ספר ידוע ועם פוטנציאל גדול להצליח בעתיד לפי מה שאומרים המורים שלי.

אם את חושבת שאת יכולה לסייע לי כמו שאני מאמינה בך, אשמח אם נוכל להגיע לעמק השווה לגבי שכר הטרחה שלך, שמעתי שזה באחוזים ואין לי בעיה לתת לך אפילו חמישים אחוז אפם רק תשיבי לי את כבודי האבוד מהמקרה המזעזע הזה שתיארתי .

אגב יש לי קרוב משפחה שקרה לו גם משהו מחריד אז דברי איתי על כך בבקשה ואמסור לך פרטים נוספים. הוא בחור צעיר שכל עולמו חרב עליו עקב שטויות של רופאים שלא האמינו לתלונות שלו.

בשורות טובות לך ולמשרד שלך. אגב אני צריכה גם המלצה על עורך דין לביטוח לאומי אם את מכירה מישהו בתחום הזה.

תודה לך עו"ד ענת מולסון ושיהיה לך סוף שבוע מעולה. תקווה