עורכי דין רשלנות רפואית טיפול נמרץ

טעויות בטיפול נמרץ יכולות להוות בסיס להגשת תביעות. עורכי דין רשלנות רפואית מביאים לפנינו מחקר חדש שנעשה על ידי בית הספר ג'ון הופקינס לרפואה של אוניברסיטה אמריקאית, שחשף עלייה במוות של חולים בבתי חולים נגרמים מאבחון שגוי ביחידה לטיפול הנמרצת. המחקר מגלה כי רב כמו 40,500 חולים בבתי החולים בארה"ב מתים בגלל טעויות אבחון ביחידה לטיפול הנמרץ (ICU). למעשה, בהשוואה לחולים בבתי חולים למבוגרים כולל, פרטים במחלקה לטיפול הנמרץ להתמודד עם סיכון כפול של סבל טעות אבחון שעלול להיות קטלנית.

על פי מחקר זה, במצבים הרפואיים שלא נענו לרוב ביחידה לטיפול הנמרצת כללו התקף לב, תסחיף ריאתי, דלקת ריאות, וזיהומים. במצטבר, ארבעה תנאים אלה היוו כשליש מכל בתי חולי המחלות לא הצליח לאבחן.

החמצת אבחון ביחידה לטיפול הנמרצת יכול לגרום לעיכוב בטיפול דרוש וזה עלול לגרום לפציעה או ניזק משמעותית למטופל. במקרים רבים, אבחנה שגויה ביחידה לטיפול הנמרצת ביאה למותו של חולה. למעשה, המחקר גילה כי מקרי מוות מהאבחון שגוי במחלקה לטיפול הנמרץ עשויים להסביר כמקרי מוות רבים שנים לסרטן השד.

עורכי דין רשלנות רפואית נבו מולסון מייצגים מאות חולים ובני משפחותיהם הסובלים פציעות או מתו בשל אבחון שגוי במחלקה לטיפול הנמרץ בית חולים.
אבחון שגוי במחלקה לטיפול הנמרץ על ידי רופא או בית חולים עלול להוות רשלנות רפואית. רשלנות רפואית, היא המונח המשמש לתאר עוולה שבוצעה על ידי רופא, מנתח, בית החולים, או אחר מקצועי רפואית שנגרמו להם נזק גופני.

רשלנות רפואית מתרחשת כאשר צוות רפואי מטפל כראוי בחולה או מבצע טיפול באופן רשלני והתוצאה מטיפול לקוי ולא מתאים זה גורם לפציעות קבועות משמעותיות, או אפילו מוות לחולה. כאשר זה קורה, מטופל או בני המשפחה של החולה יכול להיות המשמעות להגיש רשלנות רפואית מישיגן תביעה נגד הרופא הרשלן, מנתח, אחות, או בית החולים.

בתביעת רשלנות רפואית בטענת אבחון שגוי של מטופל, המטופל חייב לא רק להוכיח שרשלנות רפואית או אבחון שגוי התרחש, אלא גם שאבחון נכון ובמועד היה מביא לתוצאה רפואית טובה יותר למטופל. כלומר, עם אבחנה נכונה, המטופל יכל לקבל טיפול מתאים ולהימנע מפגיעה נוספת. עדות מומחה נדרשה להוכיח חלק זה של התיק.

בעוד יחידות טיפול נמרץ בבית חולים ידועות במאמצים להצלת חיים שלהם, אנשים צריכים להיות מודעים להכרה גוברת לסכנות הפוטנציאליות הכרוכות במחלקה לטיפול הנמרץ בבית החולים של, עם דגש מיוחד על זיהומים הנגרמים חולים ואבחון שגוי, טוענים עורכי דין רשלנות רפואית.

משרד עורכי דין רשלנות רפואית נבו מולסון מטפל במקרים רבים של רשלנות בחדרי טיפול נמרץ. ליעוץ 1800200807