שיתוק מוחין - תסמונת דאון

השאלה שלי אינה עוסקת בנושא שיתוק מוחין או תסמונת דאון. שמי מישל בן 45, נוטל מזה כשנתיים וחצי אלטרוקסין. בתחילת הטיפולהתחלתי להרגיש שינוי חיובי בכל התחושות שנגרמו לי בשל תת פעילות בלוטת התריס, אך לאחר מספר חודשים החלו להופיע הפרעות בקצב הלב (הפרעות מסוג SVT) , התחלתי לחוש את הדופק פועם בחוזקה, חולשה, החלו להופיע בעיות בשינה ועוד מגוון בעיות שלא ידעתי למה לקשר אותן. כאשר פורסם השינוי בהרכב הכדור ושמעתי שישנם עוד כאלו ואחרים שחשו הרעה במצבם, רק אז קישרתי את בעיותיי הפרטיות עם הטיפול התרופתי ששונה ללא ידיעתי.

בעקבות התחושות הנ"ל פניתי פעמיים למיון, התחלתי לעשות מעקב קרדיאלי ובדיקות דם תכופות. אשמח להעביר לידייך את הבדיקות והאסמכתאות הנוגעות בדבר ולשמוע כיצד ניתן להצטרף לתביעה הייצוגית, על אף שאינה בנושא שיתוק מוחין או תסמונת דאון.

בכל צורה של שיתוק מוחין ספסטי, של האיבר הפגוע לעתים התוצאה, כמו גם התכווצויות שרירים הנובעים כאב ו / או הלחץ של אטימות המנוסה. ספסטיות יכולה ובדרך כלל עושה להוביל גם בגיל מוקדם מאוד של שריר מתח סימפטומים כמו דלקת פרקים ו - טנדיניטיס , במיוחד אצל אנשים אמבולטורי באמצע שנות ה -20 שלהם בתחילת שנות ה -30. פיזיותרפיה ו ריפוי בעיסוק של משטרי בסיוע מתיחה, משימות חיזוק פונקציונלי ו / או ממוקד פעילות גופנית, והם בדרך כלל את הדרכים לשמור על ראש CP ספסטי מנוהלות היטב, אף אם ספסטיות היא יותר מדי עבור האדם כדי להתמודד, תרופות אחרות עשוי להיחשב, כגון שונות עוויתות תרופות, בוטוקס , או אפילו נוירוכירורגיה המכונה ריזוטומי הגב סלקטיבית (אשר מבטלת את ספסטיות על ידי ביטול העצבים גורם לו).

CP, המוכרת בשם "שיתוק מוחין", זוהה לראשונה על ידי המנתח האנגלי ויליאם הקטן בשנת 1860. ליטל העלה את האפשרות של חנק במהלך הלידה כגורם הראשי של ההפרעה. זה לא היה עד 1897, כי זיגמונד פרויד , ואז נוירולוג, הציע לידה קשה לא הייתה הסיבה אלא רק סימפטום של השפעות אחרות על התפתחות העובר. מחקר שנערך במהלך 1980 על ידי המכון הלאומי להפרעות נוירולוגיות Stroke (NINDS) הציע כי רק מספר קטן של מקרים של שיתוק מוחין נגרמים כתוצאה מחוסר חמצן במהלך הלידה.