עורך דין רשלנות רפואית מייעץ

עורך דין רשלנות רפואית מסביר כי ישנם הבדלים עצומים בין פסקי דין על רשלנות רפואית בישראל, לעומת מה שקורה בחוץ לארץ. לרוב זה נובע מכך שבחו"ל נוהגים לפסוק פיצויים עונשיים, ובארץ לעומת זאת, רק במקרים נדירים. פיצויים עונשיים יכולים לשנות את סכום הכללי מקצה לקצה.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי ייתכן וישראל תתקרב בעתיד למצב הנהוג בחו"ל, בשל העובדה כי לא ייתכנו פערים כה גדולים בין ישראלי שנפגע עקב רשלנות רפואית לבין אמריקאי למשל.

לדוגמה מטופלת באלטרוקסין בישראל טוענת: מזה כי 5 שנים אני נוטלת את התרופה. לפני כמה חודשים התחיל אצלי חוסר ריכוז בלתי מוסבר  הייתה עייפה מאוד רוב היום ישנתי  במקביל התחילו סחרחורות ושיער ראשי נשר בצורה מאוד מסיבית  בכל פעם הופנתי לרופא זה או אחר לדוגמא רופא עור שהמלייץ על שמפו ואמפולות מאוד יקרות נגד  נשירת השער  הוצאתי המון כסף על תרופות גם ברפואה המשלימה בעיקר להרגיש טוב ישלי ילד חולה סכרת ואחר ניתוח לב פתוח  שינינו לא עובדים. מאוד קשה לי גם ככה  לאחר שהיתברר לי דרך העיתונות על התרופה החדשה .הופנתי לרופא אינדוקורונולוג  והוא רשם לי את התרופה החדשה  במשך שבועים מאז שקיבלתי את המרשם כל יום הגעתי לבית המרקחת של מכבי על מנת לקבל את התרופה בכל יום נאמר שהם מקבלים כמה חפיםות של התרופה וזה ניגמר להם  ביום חמישי שעבר נאמר לי שיש אבל לא במינון שאני צריכה  ושאני צריכה לחצות את הכדור  שלחו אותי שוב לרופת המשפחה  ושם נאמר לי שלא חוצים את הכדור היום לאר 30 יום קיבלתי את הכדורים  יש לי גם בן תיכוניסט שצריך את התרופה ובמינון יותר גבוה  גם לו עדין לא נתנו את הכדורים וסבל מי חוםר ריכוז והוא גם במצב לא טוב.

להבדיל, מפרט שוב עורך דין רשלנות רפואית, מדינה בארה"ב שלם פיצויים עבור קרן רשלנות רפואית בשנת 2007 תחת שטר ועדת התקציב של בית המחוקקים אימצה חמישי.

היא תשלם $ 235,000,000 ב הקרן והריבית לקרן לנפגעי רשלנות רפואית.

הרפובליקנים אמרו כי ההכנסות החדש צריך ללכת לכיוון לשלם את החוב, בעוד הדמוקרטים טענו לשימוש חלק מהכסף כדי לרכך את 1160000000 $ ב הקיצוצים לבתי ספר ורשויות מקומיות כי מושלת סקוט ווקר מומלץ.

עורך דין רשלנות רפואית מפרט: 29,800,000 $ חיסכון על הטבות לעובדים המדינה חיפשו השנה הפיסקלית שהסתיים המדינה -30 ביוני. החקיקה הקודמת של ווקר, לתקן את התקציב הנדרש עובדי המדינה לתרום יותר על הפנסיה שלהם יתרונות בריאותיים והסתיימה קיבוציים ביותר על ידי עובדי ציבור. למדוד זה לא נקטה השפעה בגלל אתגר בית המשפט, וביום חמישי שופט לביטול החוק.

תחתון ידי $ 54,000,000 כמות חיסכון מ קיצוצים בהוצאות ומקורות אחרים כי רשויות המדינה תצטרך למצוא לאזן את תקציב המדינה לשנה זו הפיסקלית. יעדי החיסכון הן חלק מתקציב 2009-'11 עברו על ידי ג 'ים דויל הדמוקרטית גוב ואת המחוקקים הדמוקרטים לפני שנתיים.

לעלות בחודש אחד 147,000,000 $ בתשלומים לספקי שירותי הבריאות באמצעות מדינת תוכניות בריאות לעניים. שתאפשר למדינה לנצל את שיעור גבוה שפג תוקפם דולר התאמת הפדרלי עבור תשלומים אלה ועל יציל את המדינה 23,000,000 $ לעומת ביצוע התשלומים לאחר 1 ביולי.

"יש הרבה רעיונות שצריכים להיבדק כצעד ראשון," אמרה פרופסור לבריאות הציבור באוניברסיטת הרווארד רפורמה עורך דין רשלנות רפואית, שביקשה מימון באמצעות AHRQ.