רשלנות רפואית - עורכי דין- שיתוק מוחין

עורכי דין מתארים פיצוי ענק רשלנות רפואית בקונטיקט, במקרה בו מעורב רופא מיילד על המתנה ארוכה מדי לבצע ניתוח קיסרי וילד שהיה קבוע במוח שנפגעו.

חבר המושבעים בבית המשפט העליון ב Waterbury צדדית עם Domenic ו קאתי ד Attilo, שבנו דניאל, עכשיו 8, יש לו שיתוק מוחין חמור מאז שהוא נולד ב 2 פבואר 2003. הוא מוזן דרך צינור, נעזר בכיסא גלגלים, אינו מסוגל לאכול, לדבר או ללכת היא לשלוט בצרכיו.

"כשהבן שלי נולד, הוא נולד לא נושם, כחול, צליעה," אמרה קאתי ד Attilo, האם שתבע את הרופא המיילד שלה, ד"ר ריצ 'רד Viscarello, ומעשה שלו, סטמפורד מבוססי אימהית-PC עוברית טיפול. "הוא היה התקפי; שהוא למכונת הנשמה אז, ידענו שמשהו נורא קרה לדניאל.."

ד Attilo, בעלה ובנה אמר בתביעה שלהם כי Viscarello לא לבצע חתכים בזמן כדי להקל על שטח הרחם העליון, עיכב את ניתוח קיסרי, לא ליצור מרחב למסירה atraumatic וגרם לעיכוב משלוח שהוביל המוח קבע נזק.

"זה התגלה כי הוא איבד חמצן למוח שלו, ספג פגיעה מוחית", אמר ד 'Attilo.

עורכי דין של הנאשם, ג 'יימס רוזנבלום רוזנבלום Newfield LLC בסטמפורד, אמר כי הוא יערער אם השופט קווין Dubay מאפשר את החלטת חבר המושבעים לעמוד.

"הוא הלך הכללים, ועל המושבעים להתעלם מכך", אמר רוזנבלום של הרופא.

חבר המושבעים קיבל את Attilos ד 8,600,000 $ בשנת נזק כלכלי ועתיד טיפול האחרונות של בנם, שבה הוא הסכום עורכי דין ביקשו והדגים בבית המשפט. חבר המושבעים גם העניקה 50 מיליון דולר, נזקים כלכליים שאינם, אשר היה על פי שיקול דעתו של חבר המושבעים. בנוסף, יש אפשרות של עניין, אשר מכיר את עורכי דין החוק ביטוח אמר מסתכם במיליוני יותר בגין רשלנות רפואית שהביאה שיתוק מוחין.

דניאל הוא ילד קאתי ד Attilo's בלבד. בעלה, Domenic, יש בת מנישואים קודמים. בני הזוג ניסו במשך שש שנים כדי ללדת תינוק לפני להזדקק הפריה חוץ גופית.

"זו היתה דרך ארוכה רק כדי להיכנס להריון," אמרה קאתי ד Attilo.

דניאל הוא כיום במשרה מלאה עבור אמו.

"הכל די הרבה מוקדש ומוקף סביב דני הצרכים שלו, ואנחנו עושים אותם בהנאה, כי הוא הבן שלנו. אנחנו אוהבים אותו," אמרה.

כעת השני בגובהו האירוע יחיד בפרס רשלנות רפואית בקונטיקט גם מעורב רופא מיילד ללדת תינוק בשנת 2003 בסטמפורד החולים.

בשנת 2008, חבר מושבעים סטמפורד הוענק $ 38,500,000 בתביעה כי מצאו מיילד קורין דה Cholnoky אחראית מחכים זמן רב מדי לפני שהיא ביצעה ניתוח קיסרי, כדי לספק את הילד השני בזוג תאומים עבור אליזבת Oram, על פי חוק קונטיקט טריביון. הילד הראשון, אמה, היה בסדר, אבל הילד השני, ספנסר, היה נזק מוחי חמור מן המשלוח, על פי חוק טריביון.

במקרה זה, רופא בשם סטמפורד החולים כנתבע ייחוס. היא, לכאורה, כי המרדים ואחיות חדר הפעלה האט את אספקת ניתוח קיסרי, על פי חוק טריביון. במקרה זה תחת הערעור, אמר רוזנבלום, המייצג את הנאשם, מדי.

דניאל ד Attilo נמסר על 2 פבואר 2003, ואת הילד של Oram, ספנסר, נמסרה כחודשיים לאחר מכן, ב -4 באפריל 2003.

אבל במקרה Attilos 'ד', עורכי דין משני הצדדים מסכימים שאין שום קשר ל סטמפורד החולים.

בית החולים סירב להגיב כי זה לא היה כמו בשם נאשם במקרה.

התובע עבור Attilos ד, קתלין Nastri של Koskoff, Koskoff & Bieder ב Bridgeport, אמר, "סטמפורד החולים היה הנאשם במקרה שלנו נסוגונו נגד סטמפורד החולים כי זה נראה ברור לכולם שהם לא עשה שום דבר רע. "

"ובמקרה דה Cholnoky, היה בסטמפורד במקרה דרך הכרעת הדין ועל המושבעים מצאו לטובתם", אמר Nastri. "לכן, אין ביקורת מרומזת או מפורשת בכל מקרה."

רוזנבלום אמרה את הנושא בשני המקרים היא כי ילדים עם נזק מוחי משמשים כדי להשפיע מושבעים תוך הענקת מיליוני דולרים, תופעה זו כבר משחקת בחוץ באולמות במשך עשרות שנים ברחבי המדינה.

"במקביל העיקרית רשלנות רפואית היא כי חבר המושבעים הולך בליסטיים", אמר רוזנבלום.